Bu tutorial’da Photoshop’ta sadece 5 adımda nasıl etkileyici ve düzenlenebilir bir tasarım oluşturabileceğinizi anlattım.

Çalışmada kullandığım görsele aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Görsel Linki: https://bit.ly/3Wrd9Ck

Photoshop, profesyonel bir fotoğraf düzenleme programıdır. Foto manipülasyon, renk kalibrasyonu, fotoğraf temizleme gibi konuların dışında Photoshop’ta grafik tasarım, animasyon, video düzenleme ve 3D çalışmalar da oluşturabilirsiniz.

Photoshop’a hobi amaçlı veya profesyonel olarak ilgi duyuyor olabilirsiniz. Her iki alternatifte de sıfırdan sağlam bir temelle başlamanız çok önemli. Bilginin oluk oluk aktığı bu çağda, alacağımız bilgiyi filtrelemek de oldukça önem kazandı. Akıcı öğretim anlayışı ve etkili sunumlarla hazırlanan, üzerinde gerçekten düşünülmüş eğitimlere hepimizin ihtiyacı var. Bu tip eğitimleri bulmak için biraz zaman harcamanız gerekiyor. Aksi halde sonrasında hem zaman kaybı yaşayabilir hem de motivasyonunuzu kırmış olabilirsiniz.

Udemy’de hazırladığım Sıfırdan Adobe Photoshop Eğitimi, ihtiyaç duyulan konuların öncelik sırası dikkate alınarak 2023 versiyon Photoshop’la hazırlanmıştır. Özellikle sıfırdan başlayacaksanız bu yeni eğitimle kısa sürede sağlam bir alt yapı oluşturacaksınız. Fotoğraf düzenleme tekniklerinden tasarım prensiplerine, altın orandan tipografiye, renk kalibrasyonundan animasyona kadar bir çok konuda uygulamalı derslerle kendinizi geliştirebileceksiniz.

Sıfırdan Adobe Photoshop Eğitimi (2023 Versiyon) indirimli Udemy linki: https://bit.ly/3QQLx8N

Eğitimlerden sonra oluşturacağınız harika çalışmalarınız olacaktır diye düşünüyorum. Eğer yaptığınız bu çalışmaların web sayfamda ‘’Başaranlar’’ kategorisi altında yayınlanmasını istiyorsanız, çalışmalarınızı ‘’jpeg’’ formatında öncesi ve sonrasıyla merhaba@faruktasdemir.com adresine gönderebilirsiniz. Eğer yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız şu an tam zamanı. Hep söylediğim gibi: “İçindeki cevherin ortaya çıkması için o ilk adımı atmalısın.”

Sevgiler,

Faruk

Bir yanıt yazın